Storna Główna >Atrakcje

Atrakcje

Wierzymy, że podróżowanie to nie tylko zwiedzanie!

To też doskonała okazja do tego, żeby lepiej się poznać i świetnie bawić. Posiadamy bogate doświadczenie w animacji gier i zabaw, więc program każdej wycieczki możemy uatrakcyjnić dodatkowymi aktywnościami.

TEAM BUILDING

Oferujemy oryginalne zabawy wymagające współpracy i kreatywnegotarcza myślenia. Dają one możliwość poznawania siebie nawzajem i uczą pracy w zespole. Pozwalają na obserwację zachowania członków grupy, przyjmowania przez nich różnych postaw i ról społecznych oraz wyłaniania się liderów w sytuacji innej niż szkolna. Jednocześnie stanowią okazję do wykazania się sprawnością, pomysłowością i pobudzają do samodzielnego myślenia.

teambuilding1 teambuilding2

 

TURNIEJ STRZELNICZY
tarcza

Strzelanie z łuku, wiatrówki, replik ASG lub markerów paintballowych może być nowym doświadczeniem i doskonałą zabawą. Zadbamy o przyjazną atmosferę, zdrową rywalizację i nagrodzenie zwycięzców.

strzelanie1 strzelenia2

 

ANIMACJE PRZY OGNISKU, WIECZORY BAŚNI I LEGEND
maski

Zabawy i inscenizacje przy ognisku i muzyce pomagają głębiej odczuć atmosferę zwiedzanego miejsca, a dzięki temu lepiej zapamiętać jego historię. Odgrywanie ról to nie tylko ciekawa forma zapoznania uczestników z baśniami i legendami, ale także możliwość nauki wchodzenia w rolę i odkrywanie talentów. Pomoże w tym bogactwo zaproponowanych przez nas strojów, rekwizytów, muzyki i choreografii.

teatr2 teatr1

 

ROZRYWKA I ZABAWA
nutka

Zapraszamy także do czystego, nieskrępowanego szaleństwa! Nasi pracownicy mogą przeprowadzić dla Państwa gry sprawnościowe, zabawy taneczne lub karaoke. Przygotowaliśmy także nasze autorskie programy gier w formie znanych teleturniejów.

rozrywka1 rozrywka2