Storna Główna >O nas

O nas

targi2Zespół DromiFUN to wysoko wykwalifikowana kadra z bogatym doświadczeniem w organizacji imprez. Osobiście prowadzimy wszystkie eventy, gry i wycieczki czuwając nad programem, dobrym humorem i bezpieczeństwem uczestników każdej z naszych i realizacji.

Jesteśmy pedagogami, licencjonowanymi pilotami wycieczek, przewodnikami po Warszawie, mamy wszelkie uprawnienia by organizować i realizować wypoczynek dzieci i młodzieży. Jednak oprócz certyfikatów mamy do tego dużo serca i prawdziwy dar prowadzenia za sobą ludzi. Każdy, kto raz pojechał z nami na wycieczkę, kolonię czy zieloną szkołę już zawsze wybiera nas jako organizatorów swojego wypoczynku.

Dlaczego? Ponieważ staramy się jednocześnie uczyć i bawić. Mamy misję przekazywania wiedzy o Polsce i świecie młodym ludziom, równocześnie dobrze wiemy, co ich fascynuje, bawi i integruje. Dlatego znajdujemy złoty środek pomiędzy ciekawą, angażującą i kształcącą zabawą a poznawaniem kultury i nowych miejsc.targi1

Jednak najważniejsza jest dla nas relacja z drugim człowiekiem bez względu na to, ile ma lat. Do uczestników naszych eventów podchodzimy z pełnym szacunkiem i z każdym staramy się budować partnerskie relacje. Uczestnicy naszych animacji czują, że są lubiani, akceptowani i szanowani. Wiemy, że to dla nich ważne.

targi4 targi4