Witamy na naszej stronie!

Naszą misją jest wychowywanie i kształcenie młodych ludzi w sposób aktywny i kreatywny. Przedstawione oferty wyjazdów przygotowane są tak, aby zadowolić każdego uczestnika oraz zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Jako bezpośredni organizator imprez turystycznych podchodzimy do każdego klienta indywidualnie.

Podczas naszych wyjazdów staramy się rozwijać umiejętności młodych ludzi, uczymy współpracy w grupie oraz zapewniamy aktywne i twórcze spędzanie wolnego czasu. Priorytet stanowi dla nas bezpieczeństwo naszych młodych podopiecznych. Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która wie jak zadbać aby młodzież miała udane, ale jednocześnie bezpieczne wakacje. Wierzymy, że udany wyjazd dodaje energii do dalszej nauki i pozostawia niezapomniane wspomnienia.

DromiFUN to prężnie rozwijająca się firma organizująca kolonie, zimowiska oraz wycieczki dla dzieci i młodzieży. Programy wyjazdów przygotowywane i oparte są na wieloletnim doświadczeniu w organizacji imprez turystycznych, pracy jako wychowawcy, a także praktyce instruktorskiej i animacyjnej w harcerstwie. Łączymy edukację z zabawą i turystykę z rekreacją. U nas znajdziesz wyjątkowe oferty, a czas spędzony z nami będzie pełen radości i aktywnego relaksu.

Serdecznie Zapraszamy!
podpis